Kur Arkani i dërgonte mesazh Bill Clintonit që të mos ‘kapej’ me serbët (Video)

15:02 / E hëne, 08 Janar 2018

 

Krimineli i luftës, Zhelko Raznatoviq – Arkan në një intervistë  për  Sky News gjatë vitit 1999 i kishte dërguar një mesazh presidentit të atëhershëm të SHBA-ve, Bill Clinton.

Në këtë intervistë ai tregon  një pjesë të krenarisë amerikane , avionit F117 (të rrëzuar nga Armata Jugosllave)  të cilën siç thotë e ruan si suvenir dhe i dërgoi një mesazh presidentit amerikan Bill Klinton.

Shikoni pamjet:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400