Mblidhet AKSH, do e vrasim çdo serbosllav, nëse kërcënojnë shqiptaret e Maqedonise( VIDEO )

14:52 / E premte, 16 Mars 2018

Armata Kombëtare Shqiptare është rikthyer me një komunikate për media, pas zyrtarizimit te gjuhës Shqipe ne Maqedoni, ku Gruesvki kërcënoje Talat Xhaferin, pasi përfundoje zyrtarizimi i gjuhës Shqipe.

“Lusim Shqiptaret ne Maqedoni qe te kenë maturi te madhe, do i’vije dita kur Gruevskit do i shëtit koka midis rrugëve”, transmeton fol-shqip.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400