Mësuesi unik, pas punës mirëmban shkollën (VIDEO)

14:13 / E diell, 11 Nëntor 2018

Në Gjilan është një mësues që vullnetarisht, përveç mësimit, e kryen edhe një tjetër punë.

Se çka bën ai në të mirë të shkollës, e mësojmë nga kronika e mëposhtme.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400