Momenti kur Luan Krasniqi fitoi titullin e Kampionit të Evropës (Video)

11:33 / E hëne, 08 Janar 2018

 

Para 16 viteve Luan Krasniqi triumfoi në një nga betejat e tij të mëdha, duke fituar titullin e Kampionit të Europës në kategorinë e rëndë.

Shikoni pamjet nga ky moment:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400