Pamje të rralla: Titos ia zënë dorën me derë, shihni reagimin i tij (Video)

16:54 / E diell, 25 Mars 2018

 

Në rrjetet sociale është përhapur një video e rrallë, në të cilën shihet Tito teksa i ndodh një fatëkeqësi të pazakontë. Ngjarja ka ndodhur në vitin 1976 në vizitën e tij te kryeministri i Sudeisë, Olof Palme.
Në momentin kur Tito po dilte nga vetura, një anëtar i delegacionit të Jugosllavisë me veshje ushtrie, nga pakujdesia ia zë dorën me derën.

E shefi vetëm e shikon, ndërsa ushtaraku reagon shpejt dhe e rihap derë e veturës.

Më pas se çfarë ndodhi ia kishte shpjeguar edhe kryeministrit suedez, ndërsa gishtat e dorës së majtë i ka të mbështjellë me fashë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400