Presidenti Rugova dhe Ramiz Kelmendi duke hedhur vallen

18:22 / E enjte, 19 Prill 2018

 

Presidenti Ibrahm Rugova duke vallëzuar me shkrimtarin Ramiz Kelmendi.

Një foto e cila po qarkullon në rrjetet sociale shfaqë Presidentin Rugova dhe shkrimtarin Kelmendi duke vallëzuar së bashku.

Fotografia është bërë në New York, diku rreth vitit 1990.

Ndërkohë, presidenti historik i Kosovës Ibrahim Rugova , njihet si person që e donte këngën tradicionale shqipe. Image

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400