Pushuesit drejt plazheve të Jugut, trafik i ‘çmendur’ në Vlorë(Video)

16:52 / E diell, 08 Korrik 2018
Kjo e dielë ka shënuar një kaos kryesisht në rrugët drejt Jugut të vendit. Shumë makina me pushues kanë pritur me orë të tëra për të shkuar në destinacion.

Situata më e rënduar ka qenë në zonën e Vlorës, kryesisht tek Uji i Ftohtë pranë vendit të quajtur Jonufër.

Kjo edhe për shkak se në këtë pjesë po kryhen ende punime në njërën anë të rrugës. Por nga tjetër është vërejtur mungesë të gatishmërisë së policisë për të zgjidhur ngërçin e krijuar në rrugët problematike.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400