Shikojeni hakmarrjen e UÇK-së ndaj policisë serbe

21:09 / E enjte, 11 Janar 2018

 

Në një video të publikuar në rrjetin social në Facebook, tregohet momenti kur ushtria serbe bombardon fshatin shqiptar.

Mirëpo, UÇK i rikthehet me një sulm raketash mbi një autokolonë të policisë serbe dhe vret e plagos 11 policë serb.

Më poshtë shikojeni videon./BS/

SHIKOJENI HAKMARRJEN E UÇK-së
Ushtria serbe bombardon fshatin shqiptar…Por UÇK-Ushtria Çlirimtare e Kosoves rikthehet e me një sulm raketash mbi një autokolonë të policisë serbe,duke vrarë dhe plagosur 11 policë

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400