Shpëtohen të gjithë fëmijët e ngujuar në shpellë, ndiqini pamjet live(Video)

14:33 / E hëne, 09 Korrik 2018

Sapo ka përfunduar operacioni i shpëtimit të fëmijëve në shpellë.

Zhytësit kanë arritur t’i nxjerrin ata shëndosh e mirë nga vendi ku qëndruan për 13 ditë.

I gjithë aksioni po përcillet live nga mediat e huaja.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400