Stuhia e “fshin” Serbinë(Video)

10:20 / E hëne, 09 Korrik 2018

Një situatë e rëndë e motit dhe me stuhi është duke mbajtur në Serbi.

Dhjetëra rrugë në zonën e Golija aktualisht janë të mbyllura, ndërsa dëmtime të mëdha janë bërë nëpër shtëpi. Shumë fshatra janë duke u përballur me probleme të furnizimit me ujë të pijshëm. Komisionet Komunale do ta vlerësojnë dëmin.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400