Ushtarët serbë të dehur, kështu festonin vrasjen e shqiptarëve (Video)

13:05 / E hëne, 13 Nëntor 2017

 

Pas krimeve nga më makabret që paramilitarët serbë kryenin në Kosovë, pasonte festa me alkool.

Konvojë ushtarakë serbë, ndërtesa të dëmtuara dhe të braktisura shihen në fshatin Prilluzhë të Vushtrrisë ndërkohë që ushtarët serbë dehen në alkool, shkruan InfoPress.

Skenari që shihet në videon e mëposhtme ishte i zakonshëm pas “triumft” që serbët konsideronin që korrnin në Kosovë.

Shikoni pamjet:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400