Video e paparë! Sulmi i forcave shqiptare ndaj caqeve serbe në kufirin Shqiptaro-Shqiptarë! (VIDEO)

14:30 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Në një video të publikuar shihet forcat e armatosura të Shqipërisë me tanke dhe arsenal tjetër duke sulmuar caqet serbe përgjatë kufirit Shqiptaro-Shqiptarë, shkruan Gazeta InfoPress.

Kjo video është realizuar nga Agjencia e Lajmeve AP gjatë kohës së luftës në Kosovë, konkretisht në vitin 1999.

Pamjet tregojnë qartë se sulmi ishte goxha i madh dhe artileria ishte mjaftë e fuqishme gjatë këtij sulmi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400