Video e rrallë: Si arrin të shpëtojë Komandant Hoxha gjatë luftimeve

15:06 / E martë, 06 Shkurt 2018

 

Xhezair Shaqiri i njohur si komandant Hoxha është shfaqur në një video në rrjetet sociale duke luftuar. Ai në këtë video shihet se si arrinë të shpëtoj nga armiku dhe kur zbret tek shokët e tij ata e përgëzojnë atë.

Gjeni më poshtë videon e plotë:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400