VIDEO/ Krimineli Arkan në vitin 1992: “Sot kemi vrarë 20 shqiptarë në qytetin Bjeljina”

19:17 / E shtunë, 11 Nëntor 2017

 

 

Në video shihet krimineli Arkan, ku gjatë një bisede në shtetpinë e një boshnjaku në qytetin Bjeljina, në Bosnjë.

Arkan i thotë boshnjakut se sot i kemi vrarë 20 shqiptarë, në qytetin e Bjelinës, shkruan fmimages.net

“Ne sot kemi vrarë 20 shqiptarë të cilët kishin armatim të prodhimit kroat, kush i ka ftuar ata këtu?”, dëgjohet krimineli Arkan, duk i thënë boshnjakut në shtepinë e tij.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400