Videoja e martesës për pak kthehet në një tragjedi

14:07 / E premte, 06 Korrik 2018

Si shumë çifte të tjera, edhe Cheyenne dhe Lucas Kopeschka në Nju Jork, kanë vendosur të realizojnë një video që tregon ditën e tyre më të bukur, atë të martesës.

Skenat janë të bukura, plot me klishe. Gjithçka shkon sipas skenarit.

Por në një moment, të dy ulen poshtë një peme, duke kthyer një birrë dhe duke treguar si janë njohur. Por pastaj ndodh e papritura.

Shikoni videon…

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400