“Vij nga viti 6000 dhe kështu është e ardhmja”:Video e cila po shokon planetin

10:59 / E martë, 13 Shkurt 2018

Kemi disa lajme të mira dhe disa lajme të këqija. Epo, lajmi i mirë është që udhëtimi në kohë egziston, ose të paktën do të egzistojë së shpejti. Lajmi i keq është që e ardhmja është pak vend i çmendur.

Një faqe në Youtube e cila quhet ApexTV, ka postuar një video ku një person deklaron që vjen nga e ardhmja.

Personi që intervistohet tregon që në fillim janë nisur kafshë si qen apo mace, dhe më pas u perfeksionua duke nisur njërëz.

Ai madje na tregon dhe një foto nga e ardhmja, gjithashtu na tregon dhe se kush kont

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400