Intervistë me Qazim Rrahmanin ,shpalosja e argumenteve kundër kryetarit të ish partisë së tij, Danush Ademit(video)

12:02 / E hëne, 22 Janar 2018

 

Në emisionin InfoZone, prodhim i Gazetës InfoPress për RTK 3, i udhëhequr nga gazetarja Sahide Dedushi , i ftuar ishte zëvendësministri nga Ministria për Komunitete dhe Kthim ,z.Qazim Rrahmani përfaqësues i Partisë së Ashkalive për Integrim po ashtu,shkruan InfoPress.

Rrahmani në InfoZone shpjegoi arsyet se pse ai u largua nga partia e tij e më parshme me anë të një deklarate në të cilën kishte shfaqur një mori akuzash në drejtim të kryetarit të partisë së tij, Danush Ademit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400