Organizatat joqeveritare përballën me njëra tjetrën në InfoZone(video)

16:27 / E hëne, 29 Janar 2018

 

Në emisionin InfoZone, prodhim i Gazetës InfoPress për RTK 3, i udhëhequr nga gazetarja Sahide Dedushi të ftuar ishin dy përfaqësues të organizatave joqeveritare të cilat veprojnë brenda territorit të Republikës së Kosovës,shkruan InfoPress.

I ftuar në InfoZone ishte drejtori organizativ i Organizatës joqeveritare PRAMI për komunitetet rom,ashkali,egjiptas,Milaim Ramdani .Ndërsa në anën tjetër i ftuar ishte edhe përfaqësuesi i një rrjeti të gjerë të organizatës PROnet si dhe kryetar i Kuvendit të të rinjve në Komunën e Shtimës, Qendrim Hoxha.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400