Sanela Sadiković nga Zyra e Kryeministrit, flet për projektet e mëdha të cilat i udhëheq për komunitetet pakicë

21:59 / E premte, 15 Shtator 2017

 

Në emisionin InfoZonë, prodhim i Gazetës InfoPress për RTK 3, i udhëhequr nga gazetari Nehat Shaqiri ishte i ftuar Sanela Sadiković, me të cilën u fol për komunitetet joshumicë në Kosovë dhe për punën që bënë ajo në Zyrën e Kryeministrit.

Ajo në këtë emision ka treguar për projektet konkrete të cilat udhëhiqen nga kjo Zyrë dhe shpërndarjen e tyre për të gjithë komunitetet joshumicë në Kosovë.

Sanela vjen nga komuniteti boshnjak, dhe për më shumë ndiqeni intervistën e saj dhënë për InfoZonë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400