Aferim, Prokurori e Kosovës!

21:24 / E enjte, 05 Janar 2017

 

Shkruan:Fadil Maloku

Pas 17 vitesh, më në fund (SOT!) një segment i kësaj centaur shtetësie, në (shenjë reciprociteti ndaj arrestimit të RAMBOS!) emër të vetë, lëshon fletëarrestim për 57 serb të dyshuar për krime lufte, kundruall 1590 fletëarrestime serbe!? Mirë do ishte sikur këto fletëarrestime të adresoheshin që nga; Nikoliç, Vuçiç dhe Daçiç!

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400