Bilall Sherifi po harron shpejt

13:12 / E hëne, 04 Qershor 2018
Nga Hysni Gashi
Z.Sherifi në Kuvend po thotë së: në 2014 Nisma dhe Dardan Molliqaj kanë qenë me se shumti kundër koalicionit me PDK-në,ne raport me partit të tjëra. Z.Bilalli siç duket paska harruar,sepse ata që votuan kundër koalicionit me PDK-në kanë qenë kater apo pesë anëtare e që me vonë i eleminuat që herav të tjëra mos të jenë bllokus të koalicionit me PDK-në,ndersa vet z.Sherifi ka votu pro koalicionit me PDK-në ne vitin 2014. Pra ata që pamundsuan koalicionin me vote kundër ne 2014 ishin z.Selimi, z.Ajeti, z.Bislimi, z.Krasniqi e dy a tre të tjër që sot nuk janë pjesë e Nismës,pikërisht që ishin kundër,ndërsa ju filtronit me ta siç edhe filtruat edhe tash kur e bëtë koalicionin me PDK-në.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400