Enverin e vranë, se nuk iu përkul Serbisë!

10:39 / E premte, 12 Janar 2018

 

Shkruan: Fadil Maloku

Lavdi këtij patrioti, e turp institucioneve të Kosovës!
1. Kaluan 19 vite nga; ATENTATI, vrasja makabre dhe tinzare e patriotit, intelektualit dhe veprimtarit Enver Maloku.

2. Është shumë simptomatike, indolenca dhe neglizhenca e bashkëpartiakëve të Tij, për ta zbardhur këtë ATENTAT, kur kihet parasysh që të njejtit ushtronin në pothuajse gjitha legjislaturat e pasluftës pushtet ekzekutiv!?

3. Thuhet që; Drejtësia vonon, por nuk Harron! Uroj që ( Gjykata Speciale ta shndrisë edhe këtë rast) ashtu të ndodhë, edhe në rastin e Enverit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400