Ҫfarë ka ndodhur me Dhurata Dorën…Shikoni si e fshehë fytyrën…(FOTO)

00:27 / E mërkure, 20 Shtator 2017

 

Dhurata Dora, është ndër kënëgëtaret më aktive të momentit, shkruan ORAinfo.

Që nga fillimi i karrierës së saj, ҫdo këngë e realizuar ka rezultuar e suksesshme.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet para pasqyrës dhe ka mbuluar fytyrën me flokë…

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400