2Ton publikon këngën e re

19:46 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

 

2Ton ka publikuar këngën e tij më të re “100 T’mira”, të cilën e ka sjellë edhe me videoklip.
Muzikën e dhe tekstin e ka bërë vet këngëtari.

Kurse videoklipin e kësaj kënge e ka punuar Grandmedia.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400