47 vjeçare por guxon të dalë pa brekë

09:12 / E hëne, 14 Maj 2018

Këngëtarja dhe aktorja e Hollivudit, Jennifer Lopez habiti të gjithë me paraqitjen e saj. JLo shfaqi këmbët duke nxjerrë në pah figurën e saj të lakmueshme nën një fustan ngjyrë mustard të kombinuara me vathët.

Veshja tregonte modestinë e këngëtares dhe pse disa herë dilte nga vetëvetja duke ekspozuar këmbët më tepër seç duhej, nga lëvizjet e saj.

Jennifer po xhironte videon e re muzikore për këngën “Ni Tu Ni Yo” në Florida.
Kënga është e para që do të dalë nga albumi i ri i gjuhës spanjolle që po prodhohet nga ish burri i saj Marc Anthony.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400