Abigail pak e trashë – ama seksi (Foto)

00:56 / E diell, 13 Gusht 2017

 

 

Ish gjoksmadhja e “Towie:, ka treguar edhe njëherë format e saja seksi në bikine gjatë qëndrimit në Ibiza derisa është duke shijuar romancën e saj sekrete me boksierin Floyd Mayweather

Kohëve të fundit ka qenë në fokus të thashethemeve si njëra prej të dashurave të boksierit profesionist amerikan, Floyd Mayweather, ku burime kanë thënë se kjo lidhja i ndihmoi asaj që ta kthej “besimin përsëri të vetvetja”.

Kurse tani Abigail Clarker është parë në bikine në Ibiza, duke u dukur super seksi edhe pse ajo ka shtuar paksa peshë.

Ylli i “Towie” megjithatë ka treguar se ka humbur pak peshë derisa po bën pushime idilike në brigjet spanjolle. /GazetaExpress/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400