Adea Pula nxjerr këmbët, ja sa seksi duket (Foto)

10:58 / E premte, 19 Maj 2017

 

Këngëtarja Adea Pula ndonëse është shkëputur nga skena muzikore, ajo prapëseprapë po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes mediale.

Kjo se, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon fotografi të cilat shpesh janë provokative, shkruan Lajmi.net.

Së fundmi, Adea në llogarinë e saj në Instagram hodhi një foto ku shihet se ka veshur një fustan të zi të shkurtër.

Aq i shkurtër ishte, sa kishe nxjerrë këmbët e saj seksi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400