Adelina publikon foto pa grim, do befasoheni nga pamja e saj (FOTO)

21:46 / E hëne, 16 Prill 2018

 

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri është duke shijuar çdo moment të jetës, e sidomos tani kur është në pritje të ëmbël, shkruan Magazina al.

Ajo është tejet e përkushtuar mbas gjërave të shtrenjta dhe kujdeset mjaft shumë për pamjen e saj. Megjithatë, ajo nuk e ka problem të del edhe tërësisht pa makijazh.

Kështu shfaqet edhe në imazhin e fundit, teksa duket e veshur mjaft thjesht.

Kujtojmë se Tahiri, vitin që lamë pas i dha fund beqarisë duke u martuar me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjozha Markov e së shpejti do bëhet edhe nënë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400