Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl realizojnë fotosesionin e parë para dasmës

09:35 / E mërkure, 13 Qershor 2018

Jemi në Qershor dhe dasma e radhës madhore në estradë po afrohet.

Në fund të këtij muaji, këngëtarja dhe modelja shqiptare do ta kurorëzoj dashurinë me hokeistin çek Jakub Kindl.

Përgatitjet për natën e tyre më të rëndësishme kanë nisur herët dhe momente të tilla i kemi parë nga dyshja nëpërmjet publikimit të disa imazheve në rrjete sociale.

E së fundmi ata kanë realizuar edhe një fotosesion i cili nga pamjet e para duket të jetë i mahnitshëm.

Në fotot e realizuara ata njëri-tjetrin tashmë e kanë cilësuar si burrë e grua.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400