Afërdita Dreshaj humb një person shumë të dashur

18:08 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

 

Modelja dhe këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj sot ka humbur një person shumë të rëndësishëm në jetën e saj.

Bëhet fjalë për gjyshen e saj e cila ka ndërruar jetë vetëm pak orë më parë.

Këtë lajm të hidhur e ka bërë të ditur vetë këngëtarja Dreshaj përmes një postimi që ka bërë në llogarinë e saj në Facebook.

“Gjyshja ime, e shtrejnta ime, e forta, zemra ma e madhe… me le… me ike.. u prehsh ne paqe..????????”, kishte shkruar ajo.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400