Afërdita Dreshaj shkel mbi emrin e këtij personaliteti të famshëm

21:58 / E hëne, 23 Prill 2018

 

Këngëtarja Afërdita Dreshaj ka kohë që po jeton dhe vepron në Los Angeles.

Atje bashkë me të fejuarin e saj, hokeistin çek po shijon çdo moment të jetës ndërsa ka mbetur edhe pak kohë deri në kurorëzimin me martesë të dyshes, shkruan lajmi.net

Afërdita atje po takohet edhe me personazhe të njohur publik mirëpo po shkel edhe në rrugën më të famshme ‘Walk of fame’ ku ka shkelur mbi emrin e artistit të njohur botëror, Kevin Hart.

Ndryshe për sa i përket projekteve muzikore, Afërdita ka kohë që nuk ka sjell ndonjë të tillë ani pse dikur ka qenë shumë aktive në këtë pjesë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400