Afrona me fustan solemn, duket shumë e bukur! (Foto)

19:39 / E enjte, 12 Tetor 2017

E dashura e Bleros ka befasuar me paraqitjen e radhës.

Afrona Dika është zbukuruar si mos më mirë, derisa veshur mbanë një fustan të zi.

Me bukurinë e saj natyrale ajo gjithmonë di të shfaqet e ëmbël.

Dika lehtësisht ka nxjerrë në pah dekoltenë e saj seksi, e cila e bënë të rrezatojë edhe më shumë./

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400