Afrona publikon foton më të ëmbël me Bleron për Shën Valentin

13:54 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

 

Afrona dhe Blero janë dy protagonistët e dashurisë në shtypin rozë shqiptar.

E sot kur shënohet dita e dashurisë, çifti i famshëm nuk do mund të qëndrojnë indiferent ndaj publikut i cili ka një kureshtje të madhe për romancën e tyre, përcjell ORAinfo.

Afrona duket që është më e kujdesshme se i dashuri i saj në urimin e festave. Ajo ka publikuar një foto me simbole të kësaj feste duke e uruar publikisht të dashurin e saj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400