Agon Amiga dhe Cozman sot sjellin këngën e re

10:41 / E hëne, 18 Qershor 2018

Anëtarët e grupit Babastars, Cozman dhe Agon Amiga, kanë paralajmëruar se sot do të publikojnë këngën e re.

“E jemja”, titullohet kënga, të cilës dyshja i ka realizuar edhe videoklip.

Siç dihet, ata të dy kanë sjellë duete edhe më parë, si “Prej Tirone”, “Printo”, “Shih ti kishe”, e të tjera, të cilat janë pëlqyer shumë.
Mbetet të shihet nëse kjo këngë do të jetë hit i kësaj vere.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400