Agon Amiga paralajmëron projektin e ri që do ta sjell së shpejti (Video)

19:27 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Reperi i njohur Agon Amiga ka paralajmëruar se këto ditë do të sjellë projektin e tij më të ri muzikor.

“Pi du krejt” titullohet kënga e tij më e re, të cilën ai e pralajmëroi përmes rrjeteve sociale se do ta sjellë së shpejti.

Kënga është punuar në studion e Babastars, gjersa për tekstin është kujdesur vet reperi.

Ai ka publikuar në Instagram një pjesë të klipit, i cili duket se do të jetë mjaft interesant dhe i përshtatshëm për këngën.

Ky projekt vjen pas një mungese disa mujore të reperit, sa i përket prurjeve të reja në muzikë.

 

#pidukrejt coming soon #babastars

A post shared by AGON AMIGA (@agon.amiga) on Jan 13, 2018 at 9:02am PST

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400