Aja e “Al Pazar” publikon foton e parë të vajzës

23:30 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj, e njohur si “Aja e Al Pazar” ka publikuar një foto familjare ku shfaqet së bashku me bashkëshortin dhe me vogëlushen e saj Viktoria.

Kjo është fotoja e parë në të cilën Rudina ekspozon vajzën e saj, ndonëse me fytyrë të mbuluar me një zemër të madhe

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400