Aktori kosovar: Votojeni demarkacionin se na keni izolu! (Foto)

21:02 / E mërkure, 21 Shkurt 2018

Çështja e demarkacionit dhe zgjidhja e saj ka rrëmbyer vëmendjen e gjithë qytetarëve të Kosovës, pavarësisht profesionit që kanë.

Kjo vërtetohet edhe sot nga aktori, Jeton Zogiani i njohur ndryshe si ‘Drenica’, transmeton Indeksonline. Ky i fundit ka publikuar një fotografi ku kërkon të votohet Demarkacioni në seancën e nesërme.

Duhet përkujtuar që Demarkacioni lidhet ngushtë me vizat, e kujt më tepër se artistëve po u duhen ato?!

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400