Aktorja e Hollywood-it del pa trohë grimi me fëmijën e saj (FOTO)

17:06 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Aktorja e famshme, Jennifer Garner, ka treguar se duket e përkryer dhe pa një trohë grimi në fytyrën e saj.

Aktorja është fotografuar në Brentwood, ndërsa del nga makina dhe në krahë e mban djalin e saj, Samuel Affleck.

Ashtu si çdo nënë tjetër, Jennifer ka zotëruar artin e multitaskingut, duke mbajtur në krah djalin e fjetur dhe duke folur në telefon.

Nuk ka çka të thuhet më shumë, Jennifer duket shkëlqyeshëm edhe pa asnjë trohë grimi në fytyrën e saj!

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400