Aktorja e “O sa mirë” mahnit me pamjen e fundit…Kaq të bukur nuk e keni parë ndonjëherë …(FOTO)

22:29 / E martë, 19 Shtator 2017

 

Seriali “O sa mirë” për një kohë të shkurtër u bë seriali vendor më i shikuar dhe më i pëlqyer për publikun tonë, transmeton ORAinfo.

Personazhe të ndryshme përmbante ky serial, ku secili prej tyre fitoi publikun apo adhuruesit e vet.

Por, ndër aktoret që u bë shumë e dashur është edhe Ajola Demiri, e njohur si Xhbanja, e cila luan rolin e një femrë shumë ‘burrërore’.

Në jetën reale, Arjola është krejt ndryshe, një femër shumë e bukur dhe atraktive, e këtë e ka dëshmuar edhe me fotografinë e fundit, në të cilën mahnit me pamjen e saj…

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400