Albani dhe Beatrixi kanë gati surprizën për fansat e tyre!

11:23 / E premte, 17 Gusht 2018

Ata janë motër dhe vëlla dhe të dy këngëtarë mjaft të pëlqyer.

Por më në fund Alban dhe Beatrix Ramosaj kanë vendosur të vinë sëbashku në një bashkëpunim.

Përmes një statusi në Twitter ka qenë vetë Beatrix, e cila e ka bërë të ditur këtë lajm. Ajo ka lajmëruar se këtë fundjavë do të publikohet ky bashkëpunim mes tyre.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400