Albëria po i bën 50 vjet, por ajo vesh fustanin e bardhë dhe duket si 20 vjeçare

23:59 / E hëne, 16 Prill 2018

 

Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret me më së shumti vite në skenë.

Por, edhe përkundër këtij fakti, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re.

Mjafton të shohim një foto të saj që të bie në sy bukuria dhe format e saj trupore.

Albëria është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet e ku jo rrallë herë di të shfaqet edhe me pamje provokative.

Se fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet me një fustan të bardh. Por edhe kësaj here, Albëria nuk e ka lënë pa provokuar me gjoksin e saj gjigant.

Për me tepër shikoni foton…

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400