Alketa Vejsiu krah bashkëshortes së Messit në eventin e modës(Foto)

20:04 / E mërkure, 25 Prill 2018

 

Moderatora e njohur shqiptare ka patur fatin të gjendet pranë bashkëshortes së futbollistit të njohur Messi.

Alketa Vejsiu gjendet në Barcelonë si pjesë e një prej eventeve të fustaneve të nusërisë.

Aleta ka filmuar një moment ku fare pranë saj gjendej dhe  Antonella Roccuzzon në të njëjtin event.

Moderatorja, e cila në këtë rast është në rolin e sipërmarrëses nuk ka nguruar të shprehë lumturinë e të qenurit pjesë e këtij eventi.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400