Almeda Abazi mahnitë në imazhin e fundit (Foto)

14:22 / E martë, 27 Mars 2018

 

Almeda Abazi është bukuroshja shqiptare e cila famën më të madhe e ka krijuar në Turqi, si pjesë e serialeve turke.

Ajo së fundi është kthyer në Shqipëri, ku po merr pjesë ne “Dancing with the stars” si prezantuese e këtij shout.

Almeda është shfaqur e veshur me një fustan të zi dhe të gjatë, kurse ajo dukej shumë e bukur dhe provokuese.

Image result for almeda abazi

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400