Almeda bëhet nostalgjike! Publikon foto nga dasma

23:42 / E martë, 12 Qershor 2018
Almeda Abazi është aktorja dhe prezantuesja më e pëlqyer shqiptare.

Ajo së fundmi ka përfunduar shoun televiziv “Dancing with the stars Albania”, e që tani është kthyer në Turqi,

Me të kthyer atje, Almeda ishte ndarë shumë e pakënaqur me shërbimin që iu bë në hotel e për këtë e ka akuzuar edhe produksionin e “DWTS”.

Megjithatë, martesa me aktorin turk Tolgahan Sayisman po i ecën tejet mirë sa që është kthyer në kohë, kur edhe publikon imazhe nga dasma.

Ata u martuan në janar të vitit që lamë pas në një ceremoni private luksoze.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400