Almeda ka bërë operacione plastike? ‘Çenari’ ia zbulon të vërtetat bashkëshortes së tij

19:16 / E martë, 17 Prill 2018

 

Kohëve të fundit në mediat turke kanë qarkulluar shumë lajme për bukuroshen shqiptare Almeda Abazin, lidhur me ndërhyrjet estetike në fytyrë.

Bashkëshorti i saj, aktori shumë i pëlqyer në Turqi Tolgahan Sayışman, ka thënë se Almeda ka bërë dy ndërhyrje në hundë dhe asnjë tjetër, siç po aludohet.

“Ka bërë vetëm dy ndërhyrje në hundë, por nuk ka pasur asnjë ndërhyrje tjetër. Habitem se si bëhen çështje dite disa foto të moshës 15 vjeçare”, ka thënë Tolga.

Ndryshe, kujtojmë se Almeda së fundmi është angazhuar si prezantuese në spektaklin “Dancing with the Stars Albania”.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400