Ami dhe Ajola Xoxa, shikoni si dukeshin vite më parë

12:07 / E hëne, 06 Gusht 2018

Të dyja bukuroshet shqiptare që dikur fituan zemrën e publikut përtej ekranit, tashmë kanë lënë botën e televizionit për t’u stacionuar në projekte të reja.

Amin dhe Ajolën vite më parë i ka bashkuar ekrani me emisionet verore.

Amarda Toska ka lënë pas moderimin për tu angazhuar në biznesin familjar të dedikuar në evente të ndryshme,  gjithashtu është nënë e dy fëmijëve dhe e martuar me humoristin Ermal Mamamqi.

Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, tashmë në pritje të ëmbël, është e dedikuar me profesionin e saj më të ri që ka të bëjë me regjizurën.

Pamjet e mëposhtme do ju kthejnë pas në kohë, për të treguar se si dukeshin ato shumë vite më parë, transmeton Gazeta Express.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/ami-dhe-ajola-xoxa-shikoni-si-dukeshin-vite-m-565005/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400