Andrra shfaqet joshëse në fustanin pink (Foto)

00:07 / E diell, 13 Gusht 2017

Andrra Destani është shfaqur më seksi se kurrë më parë.

Ka një kohë të gjatë që e tillë ajo nuk është shfaqur.

Ndërsa që së fundmi duket se i ka dhënë vetes disa ditë pushim.

Ajo është shfaqur në pink, tejet e relaksuar dhe shumë tërheqëse.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400