Angela Martini dhe milioneri rumun në Greqi, shfaqin plot dashuri (Foto)

20:44 / E martë, 07 Gusht 2018

Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu pas disa ditësh pushimi në Turqi kanë udhëtuar drejt Greqisë.

Modelja shqiptare së fundmi me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram ka ndarë një fotografi nga atje, nga shfaqet atraktive në krahët e milionerit rumun.

Ndryshe Angela vitin e kaluar ka kurorëzuar dashurinë me Dragos ku ata janë martuar në një ceremoni krejtësisht private, pa të ftuar e as familjar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400