Angela Martini në jaht me këngëtarin me famë botërore

15:38 / E premte, 10 Gusht 2018

Angela Martini bashkë me burrin tash e sa ditë po shijojnë pushimet në destinacione të ndryshme.

Pasi qëndruan për disa ditë radhazi në Bodrum, çifti udhëtuan drejt ishullit Mykonos, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, sot modelja dhe bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu kanë ndarë disa imazhe nga jahti ku po qëndrojnë.

Në shoqërinë e tyre ishte edhe këngëtari dhe tekstshkruesi i njohur italian, Eros Ramazzotti.

Duket se çifti ka raporte të mira me këngëtarin, pasi edhe në videot që ndanë me ndjekësit dukeshin shumë të afërt. 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400