Angela Martini me poza ‘të nxehta’ nga pushimet luksoze

18:42 / E premte, 17 Gusht 2018

Modelja e njohur, Angela Martini, është një nga ato personazhe që di gjithmonë të rrëmbejë vëmendjen e fansave.
Ajo vazhdon të jetë ndër personat më të ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat është shpesh aktiv.

Së fundmi, bukuroshja bashkë me bashkëshortin e saj rumun, Dragos Savulescu, janë duke shijuar disa ditë të mira pushimi.

Ajo ka pozuar në jahtin luksoz në të cilin po shijon pushimet, ndërsa ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit e saj.

Në veçanti, ajo është komplimentuar për linjat trupore, të cilat i dhurojnë asaj titullin si një ndër modelet më atraktive shqiptare. /Telegrafi/

 

https://www.instagram.com/p/Bmk6uqrH2dV/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400